Szkolenia wyjazdowe


Zorganizujemy na państwa życzenie wyjazdową imprezę integracyjną dla Rady Pedagogicznej: szkolenie, konferencję, seminarium, warsztaty.

Organizujemy imprezy integracyjne przede wszystkim do Białowieży, ale tym którzy już tam z nami byli proponujemy inne ciekawe miejsca na Mazurach, na terenie Puszczy Knyszyńskiej oraz Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Białowieża to wyjątkowe miejsce na ziemi. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Żubry, pierwotna puszcza, świeże powietrze i kontakt z malowniczą przyrodą – to wszystko zapewnia nam właśnie Puszcza Białowieska. Przejażdżki bryczkami po puszczy, biesiada przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej – te wszystkie atrakcje czekają na Państwa.

Proponujemy dwu- lub trzydniowy pobyt w urokliwych miejscach, w otoczeniu prastarych drzew pachnących żywicą i zadziwiających niecodziennym urokiem.

Bliskość natury oraz przygotowany i profesjonalnie zrealizowany przez nas program sprawią, że na długo pozostaną Państwu miłe wspomnienia.

O profesjonalnym przygotowaniu imprez i zadowoleniu klientów świadczą pozytywne referencje wystawiane przez dyrektorów szkół i placówek

Termin: do uzgodnienia

Czas trwania: 3 – 6 godz.

Zapisy i informacje: Ewelina Skibicka – 512 321 121;
e-mail: podn@axoncem.pl