Szkolenia integracyjne

Zorganizujemy na państwa życzenie wyjazdową imprezę integracyjną dla Rady Pedagogicznej: szkolenie, konferencję, seminarium, warsztaty.

Organizujemy imprezy integracyjne przede wszystkim do Białowieży, ale tym którzy już tam z nami byli proponujemy inne ciekawe miejsca na Mazurach, na terenie Puszczy Knyszyńskiej oraz Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Białowieża to wyjątkowe miejsce na ziemi. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Żubry, pierwotna puszcza, świeże powietrze i kontakt z malowniczą przyrodą – to wszystko zapewnia nam właśnie Puszcza Białowieska. Przejażdżki bryczkami po puszczy, biesiada przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej – te wszystkie atrakcje czekają na Państwa.

Proponujemy dwu- lub trzydniowy pobyt w Białowieży, w otoczeniu prastarych drzew pachnących żywicą i zadziwiających niecodziennym urokiem.

Bliskość natury oraz przygotowany i profesjonalnie zrealizowany przez nas program sprawią, że na długo pozostaną Państwu miłe wspomnienia z wizyty w sercu Puszczy Białowieskiej.

Program szkolenia – propozycja

 1. Przyjazd do Białowieży w godzinach popołudniowych
 2. Zwiedzanie dworca kolejowego „Białowieża Towarowa” zbudowanego w 1903r. dla cara Mikołaja II. Mieści się tam obecnie ekskluzywna „Restauracja Carska”.
 3. Zakwaterowanie w pensjonacie (pokoje 2-3 osobowe z łazienką i telewizorem).
 4. Biesiada przy ognisku (spacer do miejsca ogniskowego z pochodniami).

Proponowane menu: bigos myśliwski, kiełbaski ogniskowe, regionalna kiszka ziemniaczana, zupa cygańska, smalczyk, pieczywo, herbata.
Drugi dzień:

 1. Śniadanie – szwedzki stół.
 2. Szkolenie I – temat do uzgodnienia (w trakcie przerwa kawowa).
 3. Zwiedzanie Białowieży z przewodnikiem: Muzeum Przyrodniczo – Leśne z nowoczesną multimedialną prezentacją flory i fauny, Park Pałacowy, Rezerwat Pokazowy Żubrów.
 4. Obiad w pensjonacie.
 5. Kulig ( lub przejażdżka bryczkami) do Miejsca Mocy, w którym zdaniem radiestetów wyczuwa się szczególny rodzaj energii wpływającej korzystnie na ludzki organizm.
 6. Kolacja bankietowa w pensjonacie.

Proponowane menu: pieczeń siedmiogrodzka, puszczański kociołek Stefana Batorego, kiszka ziemniaczana, sałatki, wędlina, pieczywo, napoje.

Trzeci Dzień:

 1. Śniadanie – szwedzki stół.
 2. Szkolenie II – temat do uzgodnienia (w trakcie przerwa kawowa).
 3. Spacer szlakiem Dębów Królewskich.
 4. Powrót.

Koszt szkolenia ( zgodnie z przedstawionym programem dla 25 – osobowej Rady Pedagogicznej) wynosi od 450 zł do 550 zł za 1 osobę.

Przedstawione powyżej propozycje są ofertą ramową i mogą być modyfikowane według Państwa indywidualnych oczekiwań. Cena imprezy jest konkurencyjna i zależy od rodzaju złożonych zamówień. Szczegółową kalkulację poszczególnej imprezy przesyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania zamówienia.

Miejsce: Białowieża lub inne wskazane przez Zamawiającego

Zapisy i informacje: Ewelina Skibicka – 512 321 121; e-mail: podn@axoncem.pl

Zamów szkolenia